adam j. pallo

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Keby nebolo keby

Artuš bol konečne ten správny chlap. Keby... Zas keby, vždy si nájdem keby, a to len preto, lebo rada hľadám keby a chlapov. Teda najskôr chlapov a potom keby.
Artuš by bol, keby nemal to sprosté meno a keby mu nesmrdelo z úst. Nebola to cibuľa ani cesnak, ani tá divná pachuť mlieka, s ktorou sa ráno budíte, keď si pred spánkom po vypitom pohári mlieka neumyjete zuby.
Artuš bolo meno psa mojej susedy. A to bolo ďalšie keby. Posledné v prípade Artuša. Ale sex s ním bol dobrý. O stupeň lepší ako s Brunom.

Bruna som spoznala, keď som sa bicyklovala. Pokazili sa mi brzdy a ja som vletela na nuda pláž. Rozbehnutý bicykel prudko zastavil piesok a ja som z bicykla vyletela. Hlavou som padla Brunovi rovno medzi nohy. Áno. Priamo na jeho...Neskôr mi povedal, že HO volal "pepo". Najskôr som sa teda zoznámila s jeho "pepom" a potom s Brunom. Mal zopár chýb a o niečo viac šošovíc na chrbte, ale inak sme si rozumeli. V niektorých veciach ako dve kamarátky.
Bruno mal vkus na oblečenie, výber správneho parfému a kabelky k topánkam. Bruno kefoval moderátorky ranného magazínu v nejakej súkromnej televízie a "kefoval" s kolegom, ktorý kefoval moderátorky v inej súkromenj televízii.
Bruna som po dvoch nevydarených orgazmoch z obidvoch strán zoznámila s Cyrilom.

Cyril sa nikdy nepretvaroval, a preto niekedy dostal na hubu. Mala som ho rada a keby nebol gay, chcela by som nosiť pod srdcom minimálne dve jeho deti.

Po Brunovi, ktorý ma opustil pre Cyrila, som plakala na Dávidovom ramene. Od šťastia, že som sa zbavila toho od "B" a pomohla tomu od "C". Dávid mi utrel slzy z líc a zapálil si cigaretu. Poznali sme sa asi dve hodiny z internetu a po stretnutí fejs tú fejs som vedela, že to nebude to pravé orechové.
Jeho bohatstvo zatienili obrovské nosné nozdry. Boli také veľké, že by z nich bol útulný dvojizbový byt. I keď mi mama hovorila, aby som sa takého chlapa držala, musela som Dávidovi citlivo povedať, že s ním budúcnosť nemôžem plánovať. Poslala som mu sms a on odpovedal, že OK. Vydýchla som si, lebo už vtedy som sedela na lavičke pred barákom a rozprávala sa so susedom Ervinom.

Boli sme kamaráti od druhého ročníka na základnej. V treťom ročníku mi ukázal pohlavný orgán a v ôsmom ho do mňa vrazil. Mama ma vtedy zbila a poslala k tete na vidiek. Odvtedy som Ervina nevidela.
Až teraz. Bol vysoký, svalnatý, s nekonečnými príhodami zo stavieb v Nemecku. Usmievala som sa a ani neviem ako sa z príbehov zo stavieb a môjho natešeného srdca zo straty Dávida stal hodinový sex s Ervinom.
Čo sa mi nepáčilo na Ervinovi? Jeho plyny. Nekontroloval ich a vôbec sa nesnažil zakryť ich zvuk zvýšenou intenzitou hlasu. A bola to hotová filharmónia prdov, ktorá vychádzala spod paplóna a nedovolila mi spať. A zostať s Ervinom dlhšie ako čas potrebný na oblečenie a buchnutie dverami.

A prečo sa mi znepáčil aj Félix? Mal exotického vtáka, tarantulu, hada a tetovanie na zadku s menom bývalej frajerky. Snažil sa to vysvetliť tým, že to preto, lebo ju má v riti, no za tie tri dni, čo som ho poznala ju mal omnoho vyššie a z opačnej strany.

Keby ma Gabo miloval ako Félix svoju bývalú, zostala by som s ním. Ale Gabo miloval len autá, futbal a súťaž v grganí a okrem toho mi po dvoch dňoch povedal, že ho viac vyrušujem ako vzrušujem. Plakala som a mama mi hovorila, že som sprostá, no ja som chcela lásku. Potrebovala som silné mužské rameno a jedno veľké objatie a sex. Teda hlavne sex, na to ostatné som ešte nemala vek. A vek bol bod zlomu medzi mnou a Henrichom.

Heňo neznášal, keď som ho volala Heňo. Mal o tridsať rokov viac a tykať som mu začala od svadby mojej staršej sestry, na ktorú prišiel bez manželky, tety Marty. Heňo a teta Marta boli naši rodinní známi a rodičia sa na Heňa nehnevali, keď mi dal kopačky.

Kopačky som dostala nielen ja, ale aj Ivan. Spoznala som sa s ním na dovolenke v Chorvátsku. V mori dostal kŕč do nohy a ja som bola najbližšie k nemu. Chytil ma za vlasy a začal ťahať pod vodu. Nebojte sa, zachránili nás chorvátski plavčíci, s ktorými by som chodila radšej ako s Ivanom, no nepoznám žiadny svetový jazyk, ani ten chorvátsky. Ale k Ivanovi sa tiež viaže nejaké to keby. Keby bol väčší chlap, keby nebol matkiným poskokom a keby sa holil aspoň pod pazuchami, mohla som byť s ním šťastná.

Musela som od neho utiecť a navyše sa mi skončila aj dovolenka. Do práce som sa vrátila oddýchnutá, plná energie pre prácu a pre Jozefa. Jožo bol nový skladník, vlastne po novom the member of the logistic centre. Mal veľké oči. Obidve modré a vlasy čierne ako eben, a to isté prirovnanie by som použila aj na jeho výkon v posteli. Nie každý eben je hotový eden, však? V práci o mne povedal, že som prostitútka a na mužských toaletách napísal na dvere moje telefónne číslo.

Keď som bola to číslo zmazať, zoznámila som sa s Karlom. Karol povedal, že neverí Jožovým slovám a vôbec mu nevadí, že som prostitútka. Pozval ma na rande, no musela som odmietnuť. Karol si totiž po použití wc neumýval ruky. Podľa mňa si Karol neumýval nič po všetkom, čo robil. A možno pre to je stále panic, ako mi hovorila kamarátka z druhej smeny a výrobnej linky číslo 12. Kamarátka mala Karola rada, bol jej švagor a nevlastný brat jej manžela Lea.

Leo bol adoptovaný mulat, ktorý podvádzal nielen moju kamarátku so mnou, ale aj mňa s tou kravou z tretej smeny. V prípade Lea nebolo žiadne keby, lebo som nemala v pláne s ním chodiť. Bol predsa ženatý s mojou kamarátkou, a to by som jej neurobila. Len som si s ním užila a keby ma nepodviedol s tou cundrou z nočnej smeny, tak by som ho neodkopla.

Dala som si prestávku s chlapmi. Dva dni. Nie, že by som nechcela dlhšiu, no Marekovi som musela dať, lebo by odišiel za inou a čo keby iná bola s ním šťastná do konca života? Ako sa poznám, nadávala by som si, že som vopred odsúdila moje šťastie do zatratenia. Do zatratenia ma však poslal Marek a ja som strácala vieru, že v toľkom množstve chlapov na svete sa nenájde ten pravý pre mňa. Neprešiel ani pol rok od mojich osemnástich a ja som nezažila vzťah dlhší ako tri dni.

Spomínam si, že s vyhadzovačom Norom to netrvalo tiež dlhšie. No keby Noro nezbil Ondreja, mohol to byť nádherný vzťah v trojici. Namiesto toho, aby ma milovali, sa o mňa pobili a ja nemám rada násilie. Podobne ako Richard.

Richard mal rád divadlo a filmy. Chodili sme na predstavenie do Národného divadla a na filmy do Auparku. Kupoval mi pukance, kolu a lístky, a keby v spánku nechrápal, mohol mi ich kupovať dodnes.

Quido nechrápal a bozkával ako Boh. No niekedy to s tým Bohom preháňal a do svadby sa nehrnul. Som moderná žena a vzťah bez predmanželského sexu nie je vzťah. Keby mi HO aspoň ukázal, aby som vedela, či stojí za to si počkať, no v kúpeľni sa zamykal a sprchoval sa zásadne v slipoch.

Keby nebolo slovo keby, ťažko by som našla vysvetlenie pre rozchod so Stanom. Stano sa ustavične sťažoval. Na všetko čo som urobila ja, on a všetci naokolo. Prečo som s ním vlastne bola tie dva dni? Keby som to vedela, povedala by som.

Nevedela som omnoho viac. Napríklad ani to, že Tono je impotentný. Povedal mi to jeho ujo Ulrich, ktorý mal nemecky hovoriacich rodičov, Tonových starých rodičov. Moji rodičia však nenávideli Nemcov, ich predkov a potomkov, a tak som to musela skončiť aj s Ulrichom.

V láske sa ťažko hľadá kompromis, obzvlášť keď vám dáva len sedemdesiatdva hodín času. Bola som v koncoch. Zachránil ma Xio. Môj spolužiak z kurzu angličtiny v jazykovej škole na Štefánikovej ulici v Prešove. Do Prešova som sa presťahovala z Bratislavy za prácou. Počiatočný strach či si zvyknem na život v inom meste, na ľudí a či sa nebudem cítiť ešte viac osamelo som odbúrala erudovaním svojej intelektuálnej stránky a hľadaním práce. Prihlásila som sa na kurzy dvoch svetových jazykov a ten tretí, vietnamsky ma učil Xio. Bol nadaným hudobníkom a písal aj poviedky. Nerozumela som im, lebo ich písal v materinskom jazyku a ja som bola zatiaľ začiatočník. Keby som si v Prešove našla prácu, založila by som si rodinu s Xiom, lebo on chcel mať sedem detí a ja som ich chcela stihnúť ešte pred posledným zvonením biohodín. Vlakom sa vrátila späť do Bratislavy.

Vlak bol preplnený a v uličke sa na mňa z jednej strany "lepil" Yan. Bol to americký turista. Spoznával krásy Slovenska a ja som využila šancu vyskúšať si svoje jazykové znalosti, ktoré som na kurze v Prešove získala, a ponúkla mu služby sprievodcu po Bratislave.
Yana si zamilovala aj moja mama a keby že som sviňa, tak by som to povedala ocovi. Vďaka výchove sa zo mňa stal dobrý človek, ktorý nie je prekážkou na ceste za šťastím ostatným a mamine tajomstvo som si nechala pre seba aj potom, čo sa s otcom rozviedla a odišla s Yanom do štátov.
Týždeň pred devätnástimi narodeninami ma mama pozvala na návštevu do Ameriky. Bola som zúfala a v hlbokej depresii, preto som pozvanie neodmietla. Prvýkrát som letela lietadlom a prvý a posledný krát som videla Zoltána.

Zoli bol pornoherec, ktorý mi ponúkol prácu v tomto odbore počas letu za mamou. Na toaletách som úspešne absolvovala konkurz a sľúbil mi, že mi v dohľadnej dobe zavolá. Zrejme stratil moje číslo.

Pred dvoma dňami som mala devätnásť rokov. Podľa môjho denníku som za ostatný rok spoznala veľa chlapov, no ani jeden nemal meno začínajúce na "P". Možno práve preto som si ako darček kúpila psa, a keby som Kebiho včera nezabudla v nákupnom košíku v Hypernove, isto by som ho teraz niekde venčila a možno sa aj zoznámila s niekým, kto by bol konečne pre mňa PÁN Nebeský.


pre uvoľnenie fantázie | stály odkaz

Komentáre

 1. keby sa
  chalanovi uracilo pisat castejsie,uracilo by sa mi castejsie ho citat:-)
  s velkym nadsenim ta vitam s5:-)))
  publikované: 01.02.2011 18:33 | autor: bonnie (e-mail, web, autorizovaný)
 2. keby chalan netrávil čas na zbytočnom mieste
  tak by možno písal častejšie aj sem, ale už som sa zobudil a vitám späť:-)))
  publikované: 01.02.2011 19:45 | autor: chalan (e-mail, web, neautorizovaný)
 3. Keby
  deva nezažila tolkých chlapov, nemala by život tak bohatý na skúsenosti, ale možno by sa cítila trochu mladšie
  či ani nie ?
  publikované: 01.02.2011 20:07 | autor: lalalka (e-mail, web, neautorizovaný)
 4. chal.
  si bol v parlamente,ci kerej psej materi?:-)
  publikované: 01.02.2011 20:14 | autor: bonnie (e-mail, web, autorizovaný)
 5. úžasné, rada Ťa opäť čítam
  tak do písania. :-))
  publikované: 01.02.2011 20:20 | autor: z-a-r-a (e-mail, web, autorizovaný)
 6. Eneko,
  za autorstvo ochráneného denníka- 100 afér doni Chuanity, aj keď pár dní po rozdávaní vysvdčení, ti dávam 1*
  publikované: 01.02.2011 20:45 | autor: vasilisa26 (e-mail, web, autorizovaný)
 7. P A R D O O O O O N
  CHALANISKO, dávno som ťa nečítala, a meno som ti pomýlila!!!!!!!
  publikované: 01.02.2011 20:47 | autor: vasilisa26 (e-mail, web, autorizovaný)
 8. ch-a-l-a-n :)
  skvely ponor do zenskej duse, teda, skor do dievcenskej:)))
  Schuti som sa zasmiala, vyborne počítaníčko, pridavam sa k ostatnym : VITAJ !
  A uz sa nezabudaj na zbytocnom mieste ale bud tu a pis:)
  Diky:)
  publikované: 01.02.2011 21:09 | autor: SoB (e-mail, web, neautorizovaný)
 9. som rada,
  že na tomto mieste ťa ocenili... moja rada znie: nevymieňať tak často chalanov a miesta :)
  publikované: 01.02.2011 22:48 | autor: tamara (e-mail, web, neautorizovaný)
 10. to lalalka
  možno aj hej, neviem, ja som chlapec:-)))))))))))))))))) vyzorovo na 45, rozumovo na 15:-)
  publikované: 02.02.2011 10:42 | autor: chalan (e-mail, web, autorizovaný)
 11. to bonnie
  a aký je medzi tým rozdiel, bonnie?:-)
  publikované: 02.02.2011 10:43 | autor: chalan (e-mail, web, autorizovaný)
 12. to zara
  vďaka, som rád, že som s5:-)
  publikované: 02.02.2011 10:43 | autor: chalan (e-mail, web, autorizovaný)
 13. to vasilisa
  zmýliť si ma s enekou je pre mňa cťou, pretože ten chlapík píše výborne, takže vasilka ďakujem za tento milý omyl:-))) a samozrejme aj za chválu:-)) som teraz na seba taký pyšní, že ani neviem, či odpíšem SOB:-)))))
  publikované: 02.02.2011 11:19 | autor: chalan (e-mail, web, autorizovaný)
 14. to SoB
  prisahám Sob, že sa už nebudem zabúdať:-))) a vďaka:-)
  publikované: 02.02.2011 11:20 | autor: chalan (e-mail, web, autorizovaný)
 15. Ja len
  že je to dobre napísané, ale nejako si myslím, že po takomto pernom roku by dievčina zostala zľahka morálne opotrebovaná. Možno aj fyzicky, nemyslíš ?

  Ale tak verne si to opísal, že až neverím, že si takúto nestretol.
  Hm ?

  publikované: 02.02.2011 11:53 | autor: lalalka (e-mail, web, neautorizovaný)
 16. Zanôťme si
  publikované: 02.02.2011 12:28 | autor: lalalka (e-mail, web, neautorizovaný)
 17. Verbena,
  ako pekne si to všetkým okomentoval
  publikované: 02.02.2011 19:28 | autor: vasilisa26 (e-mail, web, autorizovaný)
 18. 2chalan,
  to sa opytaj ineho myslitela (viem tu minimalne o 2,tuto na komentoch,kebyze potrebujes napovedu),lebo ja neviem...ale keby som dostala na vyber kam ist,hadam by som odpreferovala tu psiu mater...tazko povedat takto narychlo...
  publikované: 03.02.2011 18:31 | autor: bonnie (e-mail, web, autorizovaný)
 19. takto narýchlo
  Bonnie, veru aj v tom parlamente by sa pre "nu" pár povestných diviačikov našlo
  publikované: 03.02.2011 19:23 | autor: vasilisa26 (e-mail, web, autorizovaný)
 20. to bonnie
  ale tak psia mater nemusí byť zlá mater:-))
  publikované: 04.02.2011 18:59 | autor: chalan (e-mail, web, autorizovaný)
 21. chal.
  to nemusi:-))
  publikované: 05.02.2011 17:32 | autor: bonnie (e-mail, web, autorizovaný)
 22. A tu psia mať
  publikované: 05.02.2011 20:03 | autor: lalalka (e-mail, web, neautorizovaný)
 23. Ďalšia skromná hrdinka
  publikované: 05.02.2011 20:43 | autor: lalalka (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014